Koparka 70 cm
Symbol: 02047
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 91.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 02047
Dostępność: Duża dostępność 30 szt.
Cena: 91.00
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02047 |
| Rodzaj | Koparki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czarny Żółty |
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 34.4 cm |
| Wysokość | 69.8 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 69,4x28x34,3 cm |