Koparko-ładowarka JCB 4CX
Symbol: BR-02428
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02428
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 191.00
Koparko-ładowarka JCB 4CX
Koparko-ładowarka JCB 4CX jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Zabawka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02428 |
| Rodzaj | Koparki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 52 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 18.5 cm |