Ładowarka Truxx 37 cm
Symbol: 04412
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 29.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04412
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 29.00
Kolorowa koparko spycharka o długości 44 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04412 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 37 x 16 x 22 cm |