Plug obracalny Lemken
Symbol: BR-02331
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 62.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02331
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 62.00
Plug obracalny Lemken
Pług obracalny Lemken jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02331 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Skala | 1:16 |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Niebieski |
| Długość | 25 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 11 cm |