Pługosolarka MAN TGS
Symbol: BR-03785
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 314.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-03785
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 314.00
Pług śnieżny MAN
Doskonała zabawka edukacyjna, której głównymi cechami są:
Posiada typowe dla zabawek Brudera walory:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-03785 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Miejskie |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Pomarańczowy Niebieski |
| Długość | 62 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 23.2 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |